top of page
  • Yazarın fotoğrafıHızır

İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları

Güncelleme tarihi: 23 Şub

Wix Blog ile sadece sesinizi tüm dünyaya duyurmakla kalmıyor, aynı zamanda aktif bir online topluluk kurma şansını elde ediyorsunuz. Okuyucuların sitenize kaydolup üye olmalarına olanak vermek için Editör kenar çubuğundan Uygulama Ekle'ye giderek bir Üye Alanı ekleyin.Üyeler Neler Yapabilir?


Üyeler birbirini takip edebilir, yorum yazabilir, yorumlara cevap verebilir ve bildirim alabilirler. Her üyenin, özelleştirebileceği, kendine ait kişisel bir profil sayfası olur.


İpucu:

Blogunuzun istediğiniz her üyesini yazar olarak ayarlayabilirsiniz, böylece bu üyeler blogunuz için yazı yazabilir. İçeriğinizi arttırmak için çok sayıda yazar ekleyebilirsiniz.


Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Üye Sayfanıza gidin

  2. Yazar olarak ayarlamak istediğiniz üyeyi arayın

  3. Üyenin profiline tıklayın

  4. Takip Et düğmesinin yanındaki üç nokta ( ⠇) simgesine tıklayın

  5. Yazar Olarak Ayarla'yı seçin.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

2025'te gerçekleşmesi beklenen güneş fırtınası, dünya çapında önemli bir olay olabilir. Güneş fırtınaları, güneşin yüzeyinde meydana gelen patlamalar ve patlamalara eşlik eden manyetik dalgalardır. Bu

James Webb Uzay Teleskobu, NASA tarafından geliştirilen ve 30 metrelik bir aynayla donatılan bir uzay teleskobudur. Bu teleskop, Hubble Uzay Teleskobu'nun yerini alacak ve uzayda bugüne kadar yapılmış

bottom of page