top of page
  • Yazarın fotoğrafıHızır

CS GO Yeni Operasyon Ne Zaman Gelecek 2023?

İnternette insanlar araştırıyor, arıyor soruyor yeni 2023 için Valve'nin yeni cs-go operasyonun ne zaman geleceğini herkes merak ediyor. Aslında internette bunun ile ilgili bir sürü video bir sürü yazı var ama insanlar hangisine inanacağını bilemez durumda.


Bunun ile ilgili henüz Valve'den bir açıklama gelmemesine rağmen yeni operasyonun geliş zamanı ile ilgili bir öngörüde bulunmak mümkün. Şöyle ki Mayıs 2023'den önce yeni operasyon mutlaka gelecek. Tahminimce nisan ayının başında gelmesi çok muhtemel.


Şimdi bu yazıyı okuyup da nerden biliyorsun diye sorduğunuzu hisseder gibiyim. Benim Nisan ayı tahminimin sebebi şudur arkadaşlar: Bildiğiniz gibi her major turnuvasında mutlaka hatıra paketleri çıkıyor. En son Anubis haritası rekabetçi havuza eklendiği için bir sonraki major turnuvasında Anubis koleksiyonu olmak zorunda. Şu an bir Anubis Koleksiyonu olmadığı için major turnuva öncesi Valve'nin bir Anubis Koleksiyonu çıkarması gerekiyor. Koleksiyonlar da operasyonla beraber geliyor bildiğimiz üzere. Major turnuvası da 8 Mayıs'ta başlıyor. Dolayısıyla yüksek ihtimalle nisan ayı içerisinde yeni bir operasyon gelecek ve bu operasyonda Anubis Koleksiyonu çıkacak.


Tüm bunların yanında eğer olur da Valve sadece Anubis için ayrıca bir koleksiyon çıkarırsa o zaman major turnuvasının bitmesini beklememiz gerekecek. Bu durumda yeni operasyon yaz aylarına kalır. Bu arada Valve ile ilişkilerinin iyi olduğunu söylenen Gabefollower, Aquarius isimler de çeşitli platformlarda Nisan ayında yeni bir operasyonun gelebileceğini söylemişler.


Son olarak CS-GO 2023 yeni operasyonu kaç para olacak, fiyatı nedir diye sorular var. Bu sorulara şimdiden cevap vermek zor ama tahminlerime göre 300 lira civarı olacak. Yine aynı 300 TL civarı ücreti ödeyen operasyon broşü ve yıldız alacak. Operasyon görevleri ile yıldızlar kazanarak yeni operasyonun eşyalarından düşürmeye çalışacak.

7 görüntüleme0 yorum
bottom of page